1. ŞARTLAR
Web sitesine erişerek| , bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve geçerli yerel yasalara uymaktan sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu şartların hiçbirine katılmıyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde bulunan materyaller geçerli telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. İÇERİK İZNİ

 • Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme amacıyla DaViDoFF Gaming’in web sitesinde bulunan materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını geçici olarak indirmek için izin verilir. Bu bir lisans verilmesidir, unvan devri değildir ve bu lisans uyarınca aşağıdakileri yapamazsınız:

  1. materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;

  2. Materyalleri herhangi bir ticari amaç için veya kamuya açık bir teşhir için (ticari veya ticari olmayan);

  3. DaViDoFF Gaming’in internet sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı derhal açma veya tersine çevirme;

  4. materyallerden telif hakkı veya diğer tescilli notları çıkarmak; veya

  5. Materyalleri bir başkasına devretmek veya herhangi bir başka sunucudaki materyalleri “kopyalamak”.

 • Bu lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal etmeniz durumunda otomatik olarak sonlandırılır ve DaViDoFF Gaming tarafından herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Bu materyallere bakışınızı sonlandırmanız üzerine veya bu lisansın feshi üzerine, elinizde bulunan indirilmiş materyalleri elektronik veya basılı olarak imha etmeniz gerekir.

3. YASAL UYARI

 1. DaViDoFF Gaming’in internet sitesinde yer alan materyaller ‘olduğu gibi’ sağlanmaktadır. DaViDoFF Gaming, hiçbir garanti vermez, ifade etmez veya ima etmez ve işbu sözleşmeyle, örtülü garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlali veya diğer hakların ihlal edilmemesi gibi diğer tüm garantileri reddeder ve reddeder.

 2. Ayrıca, DaViDoFF Gaming web sitesinde materyallerin kullanımının doğruluğu, muhtemel sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili veya bu materyallerle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili başka hiçbir şekilde garanti vermez veya beyan etmez.

4. SINIRLAMALAR
Hiçbir koşulda DaViDoFF Gaming veya tedarikçileri, DaViDoFF Gaming üzerindeki malzemelerin kullanılmasından veya kullanılmamasından doğacak zararlardan (bunlarla sınırlı olmamak üzere, veri veya kar zararı veya iş kesintisi nedeniyle) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Üyelik süresince toplanan herhangi bir gönüllü mali bağış iade edilmez. Bazı yargı bölgelerinde zımni garantilerde sınırlamalar veya dolaylı veya olası zararlar için sorumluluk sınırlamaları bulunmadığından, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. MALZEMELERİN DOĞRULUĞU
DaViDoFF Gaming web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotografik hataları içerebilir. DaViDoFF Gaming, web sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmemektedir. DaViDoFF Gaming, web sitesinde bulunan materyallerde herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak, DaViDoFF Gaming malzemelerin güncellenmesi için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. LİNKLER
DaViDoFF Gaming, web sitesine bağlı sitelerin tümünü incelememiş ve bu sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, sitenin DaViDoFF Gaming tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır.

7. DEĞİŞİKLİKLER
DaViDoFF Gaming, bu hizmet şartlarını web sitesi için herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu hizmet şartlarının geçerli sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş sayılırsınız.

8. YÖNETMELİK HUKUKU
Bu şartlar ve koşullar, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yönetilir ve yorumlanır.

9. KULLANICI ŞARTLARI

 • DaViDoFF Gaming, resmi üyeyi feshetme hakkını saklı tutar, ancak bunlarla sınırlı değildir:

            1. DaViDoFF Gaming’i tehlikeye sokan veya çıkarlarına aykırı davranışlarda bulunmak.

            2. DaViDoFF Gaming’in herhangi bir nedenle fesih için uygun bir sebep olduğunu belirler.

 • Tüm Bağışlar yasa ile korunmaktadır ve isteğe bağlı yapılır.

 • Gizlilik Politakası ve Hizmet Şartları, başvurunuzu gönderdiğinizde yürürlüğe girer.

 • Tüm yetkili personeller gönüllüdür ve hiçbir koşulda ödeme yapılmaz.

 • Üyelerin kişisel bilgileri diğer dış kuvvetlerle paylaşılmaz.